Мотошина DURO DM1154 100/90 -19 57M
Товар застарів 3 050 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: M; |
DURO DM1154 100/90 -19 57M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DURO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DURO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DURO DM1154 100/90 -19 57M
Ціни на DURO DM1154 100/90 -19 57M |
---|---|---|---|---|
DURO DM1154 100/90 R19 57M | від 2 789 грн. | 3 пропозиції | ||
DURO DM1154 100/100 R18 58M | від 3 082 грн. | 2 пропозиції | ||
DURO DM1154 100/100 R18 59M | від 2 912 грн. | 2 пропозиції |