Мотошина Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M
Відео 2 | 3 715 грн. Купити! Покришка PIRELLI SCORPION MX EXTRA X 100/90-19 57M TT (1340650)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M
Ціни на Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion MX Extra-X 80/100 -21 51M | від 2 698 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M | від 3 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 R19 57M | від 3 001 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/90 R19 62M | від 3 426 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 120/90 -19 66M | від 3 810 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 120/90 R19 66M | від 3 791 грн. | 4 пропозиції |