Портативна колонка Edifier MP-100 Plus
Відео 8Фото 8 |
Edifier MP-100 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edifier MP-100 Plus
Усі ціни 8 →Портативная колонка Edifier MP100 Plus Lake GreenПортативная колонка Edifier MP100 Plus Lake GreenПортативна Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 256 грн. |
Портативная колонка Edifier MP100 Plus Forest GreenПортативная колонка Edifier MP100 Plus Forest GreenПортативна Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 352 грн. |
Портативна колонка Edifier MP100 Plus Forest GreenПортативна колонка Edifier MP100 Plus Forest Green
Портативна колонка Edifier MP100 Plus може супроводжувати вас практично... щескрізь. Вона надзвичайно легка, проте міцна та водонепроникна за стандартом IPX7. Час роботи від одного заряду становить близько 9 годин, а вихідна потужність досягає 5 Вт. Крім того, Bluetooth 5.3 забезпечує швидке та стабільне з'єднання. Колонка вражає не лише чудовою якістю звуку, але й стильним, сучасним дизайном.
Легка, портативна та міцна
Колонка MP100 Plus досить легка і компактна, щоб завжди носити її з собою. Вона важить не більше смартфона і дуже маленька - легко поміщається в руці. Вона також оснащена спеціальною ручкою, за допомогою якої ви можете прикріпити її до рюкзака або сумочки.
Ця унікальна колонка буде служити вам практично в будь-яких умовах. Вона захищена від води за стандартом IPX7, тому на неї не потраплять бризки. Вона також оснащена спеціальною тканинною сіткою, яка захищає її від пилу та бруду. Він також надзвичайно міцний і стійкий до падінь. Візьміть її на гру в пляжний волейбол або в поїздку за місто і нехай ваші улюблені мелодії вбивають час.
Приголомшливий звук
Насолоджуйтесь високоякісним звуком. MP100 Plus вирізняється вихідною потужністю до 5 Вт і оснащена 43-міліметровим динаміком з високою чутливістю. Завдяки цьому він може забезпечити чистий звук, багатство деталей та ідеальну гармонію. Вона ідеальна не тільки вдома, але і, наприклад, на вечірці в саду, на пляжі, на пікніку або в поїздці.
Bluetooth 5.3 і тривалий час роботи
Проблеми зі з'єднанням залишилися в минулому. Edifier MP100 Plus підтримує найсучасніше з'єднання Bluetooth 5.3, яке забезпечує неймовірно швидку і стабільну бездротову передачу даних. Це також Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 356 грн. |
Портативна колонка Edifier MP100 Plus Lake GreenПортативна колонка Edifier MP100 Plus Lake Green
Портативна колонка Edifier MP100 Plus може супроводжувати вас практично с... щекрізь. Вона надзвичайно легка, проте міцна та водонепроникна за стандартом IPX7. Вона працює близько 9 годин на одному заряді, а її вихідна потужність досягає 5 Вт. Крім того, Bluetooth 5.3 забезпечує швидке та стабільне з'єднання. Колонка вражає не лише чудовою якістю звуку, але й стильним, сучасним дизайном.
Легка, портативна та міцна
Приголомшливий звук
Bluetooth 5.3 і тривалий час роботи
Проблеми зі з'єднанням залишилися в минулому. Edifier MP100 Plus підтримує найсучасніше з'єднання Bluetooth 5.3, яке забезпечує неймовірно швидку і стабільну бездротову передачу даних. Це також гарантує Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 260 грн. |
Портативная колонка Edifier MP100 Plus BlackХарактеристики продуктаОсновны Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 954 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
EDIFIER MP 100 Plus Portable Bluetooth Speaker on tvcmall.com
6 квітня 2023409 переглядів
JBL GO 3 vs EDIFIER MP100 Plus
19 травня 202312 431 перегляд
Edifier MP100 Plus
2 червня 20232 010 переглядів
Edifier MP100 plus - Unboxing
31 жовтня 2022575 переглядів
EDIFIER MP100 PLUS (5W/IPX7/BLUETOOTH.5.3)
1 серпня 2023843 перегляда
Edifier MP100 Plus , Speaker Tahan Lasak dan Kalis Air
23 жовтня 20221 726 переглядів
Edifier MP100 Plus ポータブル スピーカー ワイヤレス発売開始!新発売限定割引20%OFFセール開催【EDIFIER】
25 червня 20235 029 переглядів
Tiny but Mighty! A Worthy Successor! Edifier MP100 Plus Review!
18 жовтня 20229 805 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 200 грн.
Bluetooth v 5.1, 1.0 (моно), 4.2 Вт, 110 – 20000 Гц, час роботи 5 год, зарядка через USB C, водонепроникна, 88x75x41 мм, 209 г
від 1 537 грн.
Bluetooth v 5.0, 1.0 (моно), 4 Вт, 20 – 20000 Гц, мікрофон, TWS, акумулятор 1800 мАгод, час роботи 8 год, зарядка через USB C, 47x98x98 мм, 250 г
від 1 860 грн.
Bluetooth v 5.1, 1.0 (моно), 5 Вт, 100 – 20000 Гц, акумулятор 500 мАгод, час роботи 10 год, зарядка через USB C, водонепроникна, 86x135x46 мм, 239 г
від 1 346 грн.
Bluetooth v 5.0, 1.0 (моно), 4 Вт, 100 – 20000 Гц, акумулятор 500 мАгод, час роботи 5 год, зарядка через microUSB, 60x48x32 мм, 85 г
від 1 256 грн.
Bluetooth v 5.0, Aux 3.5 мм, USB, кардридер, 2.0 (стерео), 20 Вт, 20 – 20000 Гц, мікрофон, TWS, акумулятор 2200 мАгод, час роботи 16 год, зарядка через USB C, водонепроникна, 73x188x70 мм, 470 г
від 1 235 грн.
Bluetooth v 4.2, кардридер, FM, 1.0 (моно), 5 Вт, мікрофон, TWS, акумулятор 1000 мАгод, час роботи 7 год, зарядка через microUSB, 97x97x40 мм, 280 г
від 2 237 грн.
Bluetooth v 5.0, 2.0 (стерео), 16 Вт, до 40000 Гц, мікрофон, Soundcore PartyCast, акумулятор 6700 мАгод, час роботи 24 год, зарядка через USB C, водонепроникна, 58x175x57 мм, 510 г
від 4 115 грн.
Bluetooth v 5.1, 1.0 (моно), 30 Вт, 63 – 20000 Гц, JBL PartyBoost, акумулятор 4800 мАгод, час роботи 12 год, зарядка через USB C, водонепроникна, 178x72x68 мм, 550 г
від 1 345 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, USB, кардридер, 1.0 (моно), 5 Вт, 100 – 20000 Гц, мікрофон, акумулятор 1000 мАгод, час роботи 8 год, зарядка через microUSB, 85x84x84 мм
від 2 219 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, USB, кардридер, 2.0 (стерео), 34 Вт, 60 – 20000 Гц, мікрофон, TWS, акумулятор 6000 мАгод, час роботи 4 год, зарядка через microUSB, 151x346x132 мм, 2380 г
від 1 289 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, кардридер, 1.0 (моно), 6 Вт, мікрофон, акумулятор 1500 мАгод, час роботи 12 год, зарядка через microUSB, 118x118x46 мм, 243 г
від 1 175 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, USB, кардридер, 2.0 (стерео), 10 Вт, 70 – 20000 Гц, мікрофон, TWS, акумулятор 1800 мАгод, час роботи 5 год, зарядка через microUSB, функція Power Bank, 92x218x83 мм, 850 г