Портативна колонка JBL Go 3
Відео 77Фото 18 |
JBL Go 3 |
|
Малогабаритна і легка мобільна бездротова акустична система з вбудованим акумулятором і bluetooth-з'єднанням. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном і великою кількістю пропонованих виробником колірних рішень (до 12 кольорів і відтінків). Є спадкоємицею пристроїв популярної серії JBL Go першого і другого покоління. Має компактні розміри (88x75x41 мм) і скромну вагу (209 г).
Легко поміститься в будь-яку сумку, рюкзак чи кишеню верхнього одягу. Ця модель може стати корисною супутницею під час пішохідної або велосипедної прогулянки, в туристичній поїздці/поході. Задасть потрібний ритм під час спортивного тренування. Текстурований пластиковий корпус має надійний захист від попадання пилу і води за стандартом IP67, що дає можливість безпечно використовувати бездротову акустичну систему JBL Go 3 на відкритому повітрі, пляжі або біля басейну.
Вона не тільки не боїться атмосферних опадів, але і без проблем переносить короткочасне повне занурення у воду. Яскравий, з вираженими басами, фірмовий звук JBL забезпечує один динамічний випромінювач потужність 4,2 Вт. За заявою виробника він відтворює частотний діапазон від 110 до 20000 Гц, чого достатньо для сучасної танцювальної та поп-музики. Підключення до джерела цифрового сигналу виконується за допомогою бездротового протоколу Bluetooth 5.1, що працює на відстані до 10 м. Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 2,7 Вт∙год забезпечує до 5 годин автономної роботи пристрою і заряджається за 2,5 години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Go 3
Усі ціни 405 →Портативна акустика JBL GO 3 Black (JBLGO3BLK) | 1 599 грн. |
Портативна акустика JBL Go 3 (Blue and Pink) JBLGO3BLUP | 1 699 грн. |
Акустика JBL GO 3 Black (JBLGO3BLK) | 1 699 грн. |
Акустика JBL GO 3 Eco (JBLGO3ECOWHT) White | 1 699 грн. |
Акустична система JBL GO 3 Blue Pink (JBLGO3BLUP) JBLGO3BLUP | 1 699 грн. |
0 0 4 10 |
Це просто маленьке щастя, яке всюди можна тягати з собою! Звук топовий, розмір ідеальний, колірна лінійка широка, якість на висоті як завжди! Навідміну від інших колонок jbl, які в мене були, ця жива краще в плані батареї, не лагала ще і в цілому стабільно працює і виконує всі свої функції нормально. Підключення по блютусу швидке і зручне в принципі. Матеріал наружного оздоблення приємний. За петельку можна десь підвішати, теж зручно, внизу є гумове різблення, щоб не ковзало, що теж добре! Колір, звук, автономність, ергономічність, швидкість підключення. поки нічого Артем: користуюся JBL Go 3 кілька місяців |
Крута портативна колонка за свої гроші! Компактна, легка, зручна в керуванні, нормально тримає заряд. Зручно брати на природу або слухати музыку вдома, швидко і зручно підключається по блютус, має гарну кольорову лінійку, заряд через тайп з, матеріали приємні на ощупь. На відміну від минулої колонки jbl go 2, тут звук на бітах/басах куди приємніший, об'ємніший і повніший. Гарний звук, компактність, дизайн, якість матеріалів, ціна. У принципі недоліків я поки не зауважив, хоч і користуюся колонкою вже майже півроку, хіба що гучність може бути недостатньою для якихось великих компаній на відкритому просторі, проте і її розміри не обіцяють саунду як із великих аудіо систем. Артем: користуюся JBL Go 3 кілька місяців |
Загалом вона не погана, зручна. Є один момент, швидше за моя предірка, це те що у неї на спинці (на задній стороні) жорсткуватий пластик, якби його зробили більш гумовим то колонку можна було б класти на поверхню тією стороною і вона додавала б так бас, а так як є вона дуже дрижить по столу або на іншій поверхні, а в цілому колонка норм.
Звук сам збалансований, трохи не вистачає басів, але для такої колонки він і так досить непоганий, за допомогою віртуального еквалайзера можна додати низьких частот і вона не починає від цього хрипіти або щось таке. Матеріали корпусу, зручне розташування елементів керування, досить гучний і чистий звук для таких розмірів, велика кількість версій кольору, брендова річ за невелику вартість. Швидкість зарядки могла б бути і швидше мені здається, відсутній повноцінний індикатор заряду акумулятора (на корпусі є лише один індикатор, який починає блимати червоним кольором коли залишилося 15-20% заряду). Dart Night light: користуюся JBL Go 3 менше місяця |
Тепер ще краще
Бренд JBL намагається радувати шанувальників новими продуктами, тому регулярно оновлює лінійки портативної акустики. Модель Go третього покоління отримала ряд поліпшень, і не тільки помітних, але й відчутних.
Більше ергономіки і захисту
Go 3 стала трохи товстішою у порівнянні з Go 2, але в цілому вона компактніша внаслідок заокругленого корпусу. Щільна тканина захищає колонку від вологи та пилу (IP67), а латексні вставки з двох сторін запобігають ковзанню та пом'якшують удар. Колонка дуже зручно лежить в руці, корпус приємний на дотик та викликає відчуття надійності й практичності. Товстий ремінець розв'язує питання зручності перенесення, а 12 варіантів кольору не залишають шансів відмовитися від покупки девайса через невідповідність кольору.
Більше звуку
У технічному плані Go 3 придбала багато, але й при цьому дещо втратила. До плюсів однозначно варто віднести останню версію Bluetooth 5.1, Type C і новий динамік з розширеним нижнім частотним діапазоном 110 Гц проти 180 Гц Go2 і збільшеною потужністю (4.2 Вт проти 3). Звучання стало дійсно більш вагомим і чистішим, особливо в верхньому регістрі.
Акумулятор залишився без змін, а даремно. 5 годин автономної роботи на 60 – 70% відверто мало, а 2.5 години на зарядку — відверто довго. Не сподобалося і рішення відмовитися від AUX. Враховуючи відсутність підтримки HD кодеків, звук по дроту був би до речі. Немає і функції гучного зв'язку, що позбавляє можливості говорити hands free.
В іншому, JBL Go 3 цілком виправдовує свою вартість у 40$. Компактна, надійна, стильна, молодіжна.