Прасувальна дошка EGE Atos (18340)
Фото 10 |
EGE Atos |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGE Atos
Усі ціни 17 →Гладильная доска EGE ATOS Black Sea 36*112 см (18340 Black Sea) 18340 Blac | 1 127 грн. |
Ege 18340 Blue Stars | 1 409 грн. |
Прасувальна дошка EGE ATOS green star 36*112 см перф.(18340) | 1 299 грн. |
Прасувальна дошка Ege Atos Blue Stars 36х112 см (18340 Blue Stars) | 1 409 грн. |
Гладильная доска EGE ATOS Orange Zig Zag 36*112 см (18340 Orange Zig Zag) | 1 127 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →