Прасувальна дошка Dogrular House Plus IB-1005 (UBS15022)
Фото 3 |
Dogrular House Plus IB-1005 |
|
Чохол з матеріалу антипригарного
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular House Plus IB-1005
Усі ціни 12 →Дошка для прасування Dogrular HousePlus IB-1005 | 1 699 грн. |
Dogrular HOUSEPLUS IB 1005 112 x 36 см HOUSEPLUSIB1005112x36см | 1 649 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular з додатковим чохлом 112 x 36 см (IB-1005-01) | 1 926 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular з додатковим чохлом 112 x 36 см (IB-1005-03) | 1 926 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular з додатковим чохлом 112 x 36 см (IB-1005-02) | 1 926 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →