Вентилятор EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm)
Фото 13 |
EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm)
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 27 мм
Оберти:до 2300 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm)
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EKWB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EKWB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm)
Усі ціни 11 →Вентилятор EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm) 3831109897 | 1 248 грн. |
Кулер до корпусу Ekwb EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (3831109897546) | 1 434 грн. |
Ekwb EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black 3831109897546 | 1 159 грн. |
Кулер до корпусу Ekwb EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (3831109897546) 38 | 1 248 грн. |
Кулер до корпусу Ekwb EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (3831109897546) 38 | 1 119 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm)
Ціни на EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm) |
---|---|---|---|---|
EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - White (550-2300rpm) | від 1 119 грн. | 8 пропозицій | ||
EKWB EK-Loop Fan FPT 120 D-RGB - Black (550-2300rpm) | від 1 113 грн. | 11 пропозицій | ||
EKWB EK-Loop Fan FPT 140 D-RGB - White (600-2200rpm) | від 1 185 грн. | 8 пропозицій | ||
EKWB EK-Loop Fan FPT 140 D-RGB - Black (600-2200rpm) | від 1 185 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →