Зарядна станція Elements PPS-1200SBG
Фото 4
Товар застарів
Комплектація: зарядна станція; Номінальна потужність (Вт): 1200; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW); Функція ДБЖ; Час перемикання на батарею (мс): 10; Розеток (230 В) (шт.): 2; USB-A: USB-A (швидка зарядка): Кількість: 2; Потужність (Вт): 18; USB-C: Кількість (шт.): 2; Потужність (Вт): 100
в списокмої списки
Elements PPS-1200SBG
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1200 Вт
Пікова потужність2400 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
18 Вт
USB-C2 шт.
100 Вт / 20 Вт, 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A / 120 Вт /
DC вихід2 шт (12 В / 10 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Час зарядки (розетка) 72 хв
Загальне
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації-10 °C ~ +40 °C