Проєкційний екран Elite Screens Manual 127x127
Товар застарів 2 663 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: ручне; Діагональ: 71; Співвідношення сторін: 1:1; Ширина полотна: 127; Висота полотна: 127; |
Elite Screens Manual 127x127 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Manual 127x127
Ціни на Elite Screens Manual 127x127 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Manual 178x178 | від 3 411 грн. | 17 пропозицій | ||
Elite Screens Manual 213x213 | від 4 674 грн. | 21 пропозиція | ||
Elite Screens Manual 244x244 | від 5 632 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо