Проєкційний екран Elite Screens Manual 332x187
Відео 13 | Очікується у продажу 8 920 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: ручне; Діагональ: 150; Співвідношення сторін: 16:9; Ширина полотна: 332; Висота полотна: 187; |
Elite Screens Manual 332x187 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Manual 332x187
Ціни на Elite Screens Manual 332x187 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Manual 203x114 | від 3 799 грн. | 21 пропозиція | ||
Elite Screens Manual 204x115 | від 4 143 грн. | 22 пропозиції | ||
Elite Screens Manual 221x124 | від 5 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Elite Screens Manual 235x132 | від 5 899 грн. | 11 пропозицій | ||
Elite Screens Manual 266x149 | від 6 939 грн. | 17 пропозицій | ||
Elite Screens Manual 299x168 | від 7 441 грн. | 22 пропозиції |