Проєкційний екран Elite Screens Spectrum 275x172
Відео 13 | Товар застарів 14 899 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: мотор; Діагональ: 128; Співвідношення сторін: 16:10; Ширина полотна: 275; Висота полотна: 172; |
Elite Screens Spectrum 275x172 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Spectrum 275x172
Ціни на Elite Screens Spectrum 275x172 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Spectrum 186x105 | від 10 503 грн. | 29 пропозицій | ||
Elite Screens Spectrum 221x124 | від 14 621 грн. | 12 пропозицій | ||
Elite Screens Spectrum 244x137 | від 14 238 грн. | 19 пропозицій | ||
Elite Screens Spectrum 277x156 | від 18 499 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо