Ліхтарик EMOS 3W COB LED (P3888)
Відео 1Фото 5 |
EMOS 3W COB LED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMOS 3W COB LED
Усі ціни 12 →Emos EMOS 3 W COB LED (P3888) | 221 грн. |
Emos COB LED (*P3888) | 271 грн. |
Фонарь EMOS 3 Вт COB LED (*P3888) *P3888 | 368 грн. |
EMOS 3 W COB LED (*P3888) *P3888 | 203 грн. |
Ліхтар EMOS 3 W COB LED (*P3888) | 193 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →