Ліхтарик EMOS E708A-COB+5 (P4525)
Фото 8 |
EMOS E708A-COB+5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMOS E708A-COB+5
Усі ціни 13 →Emos EMOS E708A-COB+5 (P4525) | 1 714 грн. |
Фонарь туристический Emos E708A-COB+5 P4525 | 1 401 грн. |
Emos E708A-COB+5 (*P4525) | 1 288 грн. |
Ліхтар Emos P4525 (COB + 5xLED 450 12V/220V) (296-1005) | 1 795 грн. |
Фонарь EMOS E708A-COB+5 (*P4525) *P4525 | 1 281 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості ліхтарика EMOS E708A-COB+5:
- Можливість обертання навколо власної осі на 180°
- 60 LED — 2 години 30 хвилин роботи
- 30 LED — 5 годин роботи
- 5 LED — 25 годин роботи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →