Батарейка Enerlight Mega Power 16xAA (90060104H)
Фото 4 | Очікується у продажу 168 грн. Типорозмір: батарейка AA; Технологія: алкалінова; Кількість в упаковці (шт): 16; Напруга (В): 1.5; |
Enerlight Mega Power 16xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enerlight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enerlight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Enerlight Mega Power
Ціни на Enerlight Mega Power |
---|---|---|---|---|
Enerlight Mega Power 4xAA | від 50 грн. | 4 пропозиції | ||
Enerlight Mega Power 8xAA | від 99 грн. | 2 пропозиції | ||
Enerlight Mega Power 16xAA | від 168 грн. | 2 пропозиції | ||
Enerlight Mega Power 24xAA | від 255 грн. | 2 пропозиції | ||
Enerlight Mega Power 40xAA | від 423 грн. | 1 пропозиція |