Масляний обігрівач ERA 8 8 секц 1.32 кВт
4 250 грн. Купити! Эра Ера алюмінієвий електрорадіатор 8 секцій 1.35 кВтКліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
ERA 8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ERA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ERA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ERA 8
Ціни на ERA 8 |
---|---|---|---|---|
ERA 3 3 секц 0.495 кВт | від 2 593 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 4 4 секц 0.65 кВт | від 2 933 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 5 5 секц 0.825 кВт | від 3 309 грн. | 2 пропозиції | ||
ERA 6 6 секц 0.99 кВт | від 3 633 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 7 7 секц 1.155 кВт | від 3 946 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 8 8 секц 1.32 кВт | від 4 250 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 10 10 секц 1.65 кВт | від 4 897 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 11 11 секц 1.815 кВт | від 5 252 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 12 12 секц 1.98 кВт | від 5 523 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 13 13 секц 2.145 кВт | від 5 873 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 14 14 секц 2.31 кВт | від 6 129 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 15 15 секц 2.475 кВт | від 6 473 грн. | 2 пропозиції | ||
ERA 16 16 секц 2.64 кВт | від 6 713 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 17 17 секц 2.805 кВт | від 7 052 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 18 18 секц 2.97 кВт | від 7 391 грн. | 1 пропозиція | ||
ERA 20 20 секц 3.3 кВт | від 7 944 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →