Тепловий насос EVO Classic EP-30 3 кВт
Відео 17Фото 5 | Товар застарів 28 120 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: для басейну; Рекомендований об'єм басейну: 20; Комплектація: зовнішній блок (моноблок); Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 3.6; Макс. потужність охолодження: 2.43; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 0.53; Потужність споживання (охолодження): 0.59 |
EVO Classic EP-30 3 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації EVO Classic EP-30
Ціни на EVO Classic EP-30 |
---|---|---|---|---|
EVO Classic EP-50 5 кВт | від 35 000 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-85 8 кВт | від 47 000 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-100 10 кВт | від 48 000 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-120 12 кВт | від 59 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-140 14 кВт | від 71 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →