Моторне мастило EVO Ultimate LongLife 5W-30 200 л
Очікується у продажу 42 252 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 200; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4/C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51 |
EVO Ultimate LongLife 5W-30 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EVO Ultimate LongLife 5W-30
Ціни на EVO Ultimate LongLife 5W-30 |
---|---|---|---|---|
EVO Ultimate LongLife 5W-30 1 л | від 286 грн. | 7 пропозицій | ||
EVO Ultimate LongLife 5W-30 4 л | від 1 032 грн. | 7 пропозицій | ||
EVO Ultimate LongLife 5W-30 5 л | від 1 174 грн. | 9 пропозицій | ||
EVO Ultimate LongLife 5W-30 10 л | від 2 217 грн. | 9 пропозицій | ||
EVO Ultimate LongLife 5W-30 20 л | від 4 344 грн. | 9 пропозицій |