Моторне мастило EVO Ultimate R 5W-30 5 л
EVO Ultimate R 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Синтетична мастильна рідина з широким спектром застосування. Продукт допускається використовувати в бензинових та дизельних моторах легковиків або малотоннажного комерційного транспорту. Причому як із системами турбонаддува, так і без них. Також моторна олія підходить для силових агрегатів із багатоступінчастими каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопних газів або дизельними сажевими фільтрами.
EVO Ultimate R 5W-30 5L характеризується відмінними миючими властивостями, високою стійкістю до старіння та окислення - продукт годиться для моторів з продовженими інтервалами міжсервісного обслуговування. У складі олії містяться функціональні присадки, модифікатори в'язкості, інгібітори корозії - у комплексі їхня робота спрямована на чудовий захист двигуна від зносу. З інших чинників відзначаються високий рівень економії палива та скорочення кількості шкідливих елементів у вихлопних газах. Продукт має допуски від провідних європейських автовиробників типу Mercedes-Benz (226.51/229.51), Renault (RN 0720) і т.п.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVO.
Купити EVO Ultimate R 5W-30 5 л
Усі ціни 8 →Моторное масло Evo lubricants Evo Ultimate R 5W-30 5л | 1 504 грн. |
Олива моторна синтетична EVO ULTIMATE R 5W30, 5л (UR5L5W30) UR5L5W30 | 1 419 грн. |
Моторное масло EVO Ultimate R 5W-30 (5л.) AG-0392215 | 1 523 грн. |
Моторна олива EVO ULTIMATE R 5W30 5L (U R 5L 5W-30) U R 5L 5W-30 | 1 523 грн. |
EVO Моторна олива EVO ULTIMATE R 5W30 5L (U R 5L 5W-30) U R 5L 5W-30 | 1 523 грн. |
Модификації EVO Ultimate R 5W-30
Ціни на EVO Ultimate R 5W-30 |
---|---|---|---|---|
EVO Ultimate R 5W-30 1 л | від 318 грн. | 8 пропозицій | ||
EVO Ultimate R 5W-30 5 л | від 1 419 грн. | 8 пропозицій |