Веломобіль Falk 967N
Falk 967N |
|
Ківш
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falk 967N
Детский трактор Falk Case Ce на педалях c прицепом и ковшом оранжевый (967 | 7 232 грн. |
Веломобіль Falk Case Ce трактор на педалях з причепом переднім та заднім к | 6 899 грн. |
Велотрактор з причепом, переднім та заднім ковшем Falk 967N Case CE Помара | 7 536 грн. |
Falk Веломобіль Falk Case Ce трактор на педалях з причепом переднім та зад | 6 899 грн. |
Дитячий трактор Falk 967N Case Ce на педалях із причепом переднім та задні | 7 690 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →