Веломобіль Falk 1040AM
Falk 1040AM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falk 1040AM
Усі ціни 6 →Детский трактор на педалях с прицепом и передним ковшом Falk Claas Arion з | 8 267 грн. |
Дитячий трактор на педалях Falk Claas Arion Зелений (1040AM) | 8 790 грн. |
Веломобіль Falk Claas Arion трактор на педалях з причепом та переднім ковш | 8 123 грн. |
Веломобіль Falk Claas Arion трактор на педалях з причепом та переднім ковш | 7 539 грн. |
Велотрактор з причепом та переднім ковшем Falk 1040AM Claas Arion Зелений | 8 614 грн. |
Falk Веломобіль Falk Claas Arion трактор на педалях з причепом та переднім | 7 539 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості веломобіля Falk 1040AM:
- Ківш
РекомендуємоПорівняти в таблиці →