Камера заднього огляду Fighter FM-36
Fighter FM-36 |
|
Залежно від комплектації тип матриці може бути CCD або HCCD
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fighter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fighter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fighter FM-36
Камера заднего вида Fighter CS-HCCD+FM-36 для Mitsubishi ASX 36083517 | 829 грн. |
Камера заднего вида Fighter CS-HCCD+FM-36 для Citroen C4 Aircross 36083517 | 793 грн. |
Камера заднего вида Fighter CS-HCCD+FM-36 для Peugeot 4008 36083517 | 793 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →