Камера заднього огляду Fighter FC-02
Відео 10Фото 5 |
Fighter FC-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fighter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fighter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fighter FC-02
Универсальная камера заднего вида Fighter FC-02 | 620 грн. |
Камера універсальна Fighter FC-02 (17798) | 620 грн. |
Камера універсальна Винищувач FC-02 | 620 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості камери заднього огляду Fighter FC-02:
- Можливість відключення ліній паркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →