Навушники
FiiO FH9
Відео 17Фото 11 |
FiiO FH9 |
|
Три насадки-аудіофільтри дозволяють налаштувати звук на низькі частоти, високі або баланс частот. Комплектний кабель зроблений з монокристалічного срібла. У комплекті також йде магнітне кріплення і інструмент для витягів змінних аудіороз'єм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FiiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FiiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO FH9
Усі ціни 16 →Навушники FiiO FH9 Black | 29 290 грн. |
Навушники FiiO FH9 Black 5570097 | 27 879 грн. |
FiiO FiiO FH9 Black | 27 879 грн. |
Навушники FiiO FH9 Чорний (FH9BLK) | 24 460 грн. |
Навушники Fiio FH9 Titanium -Słuchawki IEM Hi-FI | 24 272 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →