Підсилювач для навушників FiiO KA2 LT
Відео 2 |
FiiO KA2 LT |
|
Ця модифікація підключається до входу Lightning.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FiiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FiiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO KA2 LT
Усі ціни 8 →ЦАП та підсилювач FiiO KA2 LT Black 5511050 | 3 400 грн. |
FiiO FiiO KA2 LT Black | 3 400 грн. |
ЦАП із підсилювачем для навушників FiiO KA2 Lightning Black | 3 400 грн. |
FiiO KA2 LT Black | 3 400 грн. |
Портативний підсилювач для навушників FiiO KA2 Lightning Black | 4 260 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →