Підсилювач для навушників FiiO KA17
![]() |
FiiO KA17 |
|
|
Десктопний режим, подвійний ЦАП.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FiiO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FiiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO KA17
Усі ціни 7 →ЦАП із підсилювачем для навушників FiiO KA17 Black | 7 990 грн. | ![]() |
ЦАП з підсилювачем для навушників FiiO KA17 Black | 10 723 грн. | ![]() |
| 7 990 грн. |
ЦАП з підсилювачем для навушників FiiO KA17 Blue | 11 190 грн. |
| 11 197 грн. | ![]() |
| 15 036 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →