Планетарний міксер FIRST Austria FA-5259-5 чорний
Фото 25 |
FIRST Austria FA-5259-5 чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5259-5 чорний
Усі ціни 20 →Кухонна машина First FA-5259-5 | 3 964 грн. |
Міксер Тістоміс First FA-5259-5 | 4 016 грн. |
Кухонний комбайн First FA-5259-5 | 4 601 грн. |
First FA-5259-5 | 3 890 грн. |
Кухонний комбайн First FA-5259-5 | 4 705 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →