Кувалда Fiskars 1001431
Фото 5 |
Fiskars 1001431 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1001431
Усі ціни 10 →Кувалда Fiskars Hammer XL 120030 | 3 599 грн. |
Кувалда Fiskars XL 4440г (1001431) | 3 599 грн. |
Кувалда Fiskars Hammer XL 5,2 кг 90 см (120030) | 3 599 грн. |
Кувалда Fiskars XL 120030 (1001431) | 3 099 грн. |
Кувалда Fiskars Hammer XL 120030 (1001431) | 2 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fiskars 1001431
Ціни на Fiskars 1001431 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 1001619 | від 2 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Fiskars 1001431 | від 2 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Fiskars 1001618 | від 3 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →