Кувалда Fiskars 1020219
Відео 2Фото 6 |
Fiskars 1020219 3.6 кг4.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1020219
Усі ціни 9 →Кувалда Fiskars Pro IsoCore L 8 lb/36" 156006 | 4 299 грн. |
Кувалда Fiskars L 3600г (1020219) | 4 299 грн. |
Молот столярний Fiskars L 156006 | 4 299 грн. |
Кувалда Fiskars L 8 lb/36" 1020219 | 3 899 грн. |
Кувалда Fiskars Isocore Sledge hammer L (1020219) | 4 299 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Fiskars 1020219
Ціни на Fiskars 1020219 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 1020219 | від 3 549 грн. | 9 пропозицій | ||
Fiskars 1020164 | від 3 499 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →