Котушка Flagman Rank Feeder 3000 (FRFFD3000)
Фото 6 |
Flagman Rank Feeder 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Rank Feeder 3000
Усі ціни 6 →Катушка фидерная Flagman Rank Feeder 3000 5,1:1, 4+1 FRFFD3000 | 585 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 3000 (FRFFD3000) | 630 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 3000 Screw In (FRFD3000SI) | 720 грн. |
Котушка "FORCE RANK FEEDER 3000" 5,1:1, 4+1 (158793) FRFFD3000 | 720 грн. |
Котушка фідерна Flagman Force Rank Feeder 3000 Screw In (180131) FRFD3000S | 720 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 3000 FRFFD3000 | 585 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →