Сонячна панель Flashfish SP18V/100W 100 Вт
 | Товар застарів Призначення: портативна; Тип: монокристалічна; Потужність STC (Pmax) (Вт): 100; Номінальна напруга (Vmp): 18; Номінальний струм (Imp) (A): 5.56; Ефективність (%): 23.5; USB-A: Кількість (шт.): 2; Сила струму: 2.1 А; USB-C: Вихід DC; Габарити (мм): 1050x510; Розміри в складеному вигляді (мм): 520x510 |
Flashfish SP18V/100W 100 Вт 50 Вт 100 Вт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||