Сонячна панель Flashfish TSP18V/60W 60 Вт
Відео 3Фото 17 |
Flashfish TSP18V/60W 60 Вт |
|
Вбудований MPPT контролер
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flashfish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flashfish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flashfish TSP18V/60W 60 Вт
Усі ціни 11 →Сонячна панель FlashFish 18 В/60 Вт (ГРР00000938) | 6 545 грн. |
Зарядний пристрій на сонячній батареї FlashFish TSP18V/60W (FF-TSP60) | 4 250 грн. |
Сонячна панель Flashfish TSP18V/60W | 6 392 грн. |
Сонячна батарея Flashfish TSP18V/60W (TSP60W) | 6 261 грн. |
Сонячна панель Flashfish TSP18V/60W | 3 669 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди