Сонячна панель Flashfish TSP18V/60W 60 Вт
Відео 3Фото 17
Flashfish TSP18V/60W 60 Вт
Основне
Призначенняпортативна
Типмонокристалічна
Характеристики (STC)
Потужність STC (Pmax)60 Вт
Номінальна напруга (Vmp)18 В
Номінальний струм (Imp)3.34 А
Ефективність23.5 %
Функції та можливості
USB-A1 шт.
18 Вт
USB-C1 шт.
45 Вт
Вихід DC
Складана конструкція
Опорна підніжка
Підвісна конструкція
Загальні характеристики
Габарити832x456 мм
Розміри у складеному вигляді415x456 мм
Комплектаціякабель, перехідники
Офіційний сайтflashfishtech.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Вбудований MPPT контролер
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flashfish 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flashfish.
Сонячна панель FlashFish 18В 60Вт TSP60W
Сонячна панель FlashFish 18В 60Вт TSP60W рекомендуємо замовити від виробника FlashFish у каталог інтернет магазину опалювального обладнання Teploradost Наші співробітники оберуть для вас чудові товари напишіть на email або наберіть за телефоном (093) 170-25-27. Також, обери портативні сонячні панелі від популярних брендів - У нас у магазині. Якщо у... щевас виникли питання за цим товаром Сонячна панель FlashFish 18В 60Вт TSP60W можете уточнити необхідну інформацію у нас. Каталог магазину Теплорадість привозить клієнтам міст: Львів, Тернопіль, Мелітополь , а також у всі міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Сонячна панель Flashfish TSP18V/60W (PS-004)
One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
Складна ETFE сонячна панель TSP60 Flashfish, 60W/18V, 2,2 кг, 456*417 мм (28140)