Минибайк Forte FR500
Forte FR500
Запас ходу:50 км
Максимальна швидкість:30 км/год
Потужність двигуна:0.67 к.с., 0.5 кВт
Максимальне навантаження:100 кг
Оснащення:освітлення, сигнал, протиугонка, кошик на кермі, підніжка
Передня та задня амортизація.
Всі характеристики
Купити Forte FR500
Усі ціни 7 →Forte FR500 червоний | 22 110 грн. |
Forte FR500 Red FR500Red | 22 685 грн. |
Електроскутер Forte FR500 Червоний (BP124051) | 22 544 грн. |
Forte FR500 білий | 20 895 грн. |
Forte FR500 White FR500White | 22 685 грн. |
Електроскутер Forte FR500 Білий (BP124053) | 22 544 грн. |
Електроскутер Forte FR500 Чорний (BP124049) | 22 539 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →