Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електроскутери та легкі мопеди   /   Forte

Електроскутер Forte Leon

Фото - Електроскутер Forte Leon
Відео 9Фото 12
Forte Leon
Запас ходу:75 км
Максимальна швидкість:45 км/год
Потужність двигуна:3.4 к.с., 2.5 кВт
Максимальне навантаження:150 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, підніжка
Ніша для дрібниць. Пасажирська спинка в комплекті. Тримач для телефону
Всі характеристики
Характеристики Leon
Основне
Типелектроскутер
Максимальне навантаження150 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу75 км
Максимальна швидкість45 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Колесагумові надувні безкамерні
12 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмабарабанний
Круїз-контроль
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння / зі спинкою /
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна3.4 к.с.
Потужність двигуна2.5 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторалітій-іонний (Li-Ion)
Ємність батареї20 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки / 2 шт. /
Інше
Габарити187х72х114 см
Вага110 кг
Офіційний сайтforte.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Forte Leon

Електроскутер Forte Leon червоний

Допустиме навантаження, кг: 150 / Розмір: 1137х720х1870 / Вага пристрою, кг: 111 / Максимальна швидкість, км/год: 45 - 55 / Д... щеіаметр коліс, дюймів: 12 / Запас ходу, км: 50 - 100 / Потужність мотора, Вт: Более 2000 / Особливості: С сиденьем, С рулем, С багажником, Мощные
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
48 600 грн.

Електроскутер FORTE LEON Red/White (124082) 124082

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
52 299 грн.

Електроскутер Forte Leon чорний

Допустиме навантаження, кг: 150 / Розмір: 1137х720х1870 / Вага пристрою, кг: 111 / Максимальна швидкість, км/год: 45 - 55 / Д... щеіаметр коліс, дюймів: 12 / Запас ходу, км: 50 - 100 / Потужність мотора, Вт: Более 2000 / Особливості: Мощные, С сиденьем, С рулем, С багажником
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
52 966 грн.

Електроскутер Forte Leon Red (124080) 124080

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
51 999 грн.

Електроскутер FORTE LEON Black/Red (124084) 124084

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Відеоогляди