Моторне мастило Fuchs Titan SYN MC 10W-40 60 л
Відео 2 | Товар застарів 9 189 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1/229.3; Допуски BMW / MINI: B71 2300; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710 |
Fuchs Titan SYN MC 10W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fuchs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fuchs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Fuchs Titan SYN MC 10W-40
Ціни на Fuchs Titan SYN MC 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Fuchs Titan SYN MC 10W-40 1 л | від 257 грн. | 10 пропозицій | ||
Fuchs Titan SYN MC 10W-40 4 л | від 1 154 грн. | 4 пропозиції | ||
Fuchs Titan SYN MC 10W-40 5 л | від 1 068 грн. | 12 пропозицій | ||
Fuchs Titan SYN MC 10W-40 20 л | від 4 643 грн. | 1 пропозиція |