Бойлер Garanterm ER 300-V
Відео 4 | Товар застарів Тип: накопичувальний; Джерело енергії: електромережа; Об'єм бака (л): 300; Джерело живлення: 230 В (1 фаза); Споживана потужність (Вт): 5000; Магнієвий анод; Нагрівальних елементів: 1; «мокрий» ТЕН; терморегулятор; захист від перегріву; захист від завеликого тиску; Підключення труб: знизу |
Garanterm ER 300-V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garanterm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garanterm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Garanterm ER 300-V
Ціни на Garanterm ER 300-V |
---|---|---|---|---|
Garanterm ER 50-V | від 4 344 грн. | 1 пропозиція | ||
Garanterm ER 80-H | від 6 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Garanterm ER 100-V | від 6 265 грн. | 1 пропозиція | ||
Garanterm ER 150-V | від 7 999 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо