Бойлер Tesy DRY 80 V (CTVOL804416DD06TR)
Tesy DRY 80 V |
|
Недорогий, надійний і економічний накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 80 л для вертикального настінного монтажу. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії з лінійки Tesy SimpatEco зразка 2020 року. Здатний забезпечити гарячою водою квартиру / невеликий котедж і сім'ю чисельністю 2-3 людини. Може одночасно постачати кілька точок розбору (наприклад, ванну і кухню).
Конструкція водонагрівача Tesy DRY 80 V складається з пофарбованого зовнішнього металевого корпусу і міцного внутрішнього циліндричного накопичувального бака, розрахованого на робочий тиск води до 7 бар і виготовленого з якісної холоднокатаної листової сталі. Внутрішня поверхня бака покрита тонким шаром термостійкої склокерамічної емалі, що запобігає прямий контакт стали з водою.
Для додаткового електрохімічного захисту від корозії в конструкції передбачений протекторний магнієвий анод. Для підігріву води використовується два Т.зв. «сухих» нагрівальних елемента (2х800 Вт), внутрішня оболонка яких також емальована. Завдяки потужності 1600 Вт весь об'єм нагрівається від 20 до 65 °C приблизно за 2 год 20 хв. Передбачений захист від перегріву, замерзання і надлишкового тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy DRY 80 V
Усі ціни 62 →Tesy Tesy DRY 80V (CTVOL 80 44 16D D06 TR) 305097 | 7 826 грн. |
Бойлер Tesy Dry 80V CTV OL 804416D D06 TR 80л (305097) 305097 | 7 826 грн. |
Бойлер електричний Tesy Dry 80V CTVOL 80 44 16D D06 TR (305097) 305097 | 7 129 грн. |
Бойлер електричний Tesy Dry CTVOL 804416D D06 TR 305097 | 7 591 грн. |
Водонагрівач Tesy DRY 80 л, сухий ТЕН 2х0,8 кВт (CTVOL804416DD06TR) 305097 | 7 825 грн. |
Модификації Tesy DRY 80 V
Ціни на Tesy DRY 80 V |
---|---|---|---|---|
Tesy DRY 50 V | від 5 580 грн. | 62 пропозиції | ||
Tesy DRY 80 V | від 6 347 грн. | 62 пропозиції | ||
Tesy DRY 100 V | від 6 800 грн. | 54 пропозиції |