Бойлер Gorenje GBF 80 SMV9 (491766)
Відео 25Фото 3 |
Gorenje GBF 80 SMV9 |
|
Енергоефективний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 79 л з електронною системою управління та інтелектуальною функцією EcoSmart. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства Gorenje Excellent зразка 2015 року. Має значний корисний об'єм і традиційний корпус циліндричного профілю, який кріпиться на стіну у вертикальній орієнтації. Призначений для вимогливих користувачів, які вибирають надійну і економічну побутову техніку, яка забезпечує мінімальні теплові втрати.
Водонагрівач Gorenje GBF 80 SMV9 орієнтований на домашнє використання і здатний повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї, що складається з 2-3 людини. Від бюджетних моделей відрізняється наявністю інтелектуальної системи управління Eco Smart, яка самостійно оптимізує роботу нагрівачів і готує воду за графіком, який максимально зручний користувачам. Цей водонагрівач допоможе створити локальну систему гарячого водопостачання з температурою до 75 °C в міських квартирах або невеликих котеджах. Довговічний внутрішній бак виготовлений з товстої листової холоднокатаної сталі, поверхня якої захищена від корозії за допомогою термостійкої емалі. Він розрахований на експлуатацію під робочим тиском до 6 бар і випробуваний при 9 бар. За Підігрів відповідають два "сухих" Тена потужністю по 1000 Вт кожен.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GBF 80 SMV9
Усі ціни 96 →Gorenje Gorenje GBF 80 SMV9 491766 | 11 499 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF80SMV9 | 8 715 грн. |
Бойлер Gorenje GBF80SM (GBF80SM) | 11 499 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBF80SMV9 (+491766) 491766 | 9 757 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF80SMV9 | 11 499 грн. |
Це сучасний водонагрівач європейського рівня якості. Конкретно мій екземпляр був виготовлений у Сербії і претензій до якості складання у мене не виникло, все акуратно підігнано, зовнішній вигляд на 10 із 10. У роботі він теж показав себе гідно. Об'єму в 50 літрів нам із дружиною достатньо щоб прийняти душі та ще для кухонних справ трохи води залишається. Гріти воду він може до 75 градусів, але ми майже завжди користуємося режимом еко-смарт (виняток це ситуація, коли до нас приїжджають діти з онуками, тоді гріємо на повну). Цей хитрий режим з'явився тільки в найсучасніших моделях і при його активації блок керування спочатку тиждень спостерігає за типовим використанням гарячої води, а в нас це ранок та вечір. А потім, через тиждень, водонагрівач підлаштовує свою роботу таким чином, щоб до того самого ранкового і вечірнього часу давати гарячу воду, а вночі і вдень він скидає температуру, зменшуючи теплові втрати. Виходить так, що тепла вода є завжди, а велика кількість гарячої для душу та кухні готуються саме тоді, коли ми її зазвичай використовуємо. Але якщо виникає потреба, будь-якої миті можна повернутися в режим ручного керування температурою. На мою думку, це дуже круто. Ще в плюси можна записати "сухі" ТЕНи і справді зручне електронне керування. Працює практично безшумно, з 10 градусів до 55-60 нагрівається приблизно за півтори години. Ціна у нього зла, це одна з найдорожчих 5-літрових моделей, дорожча тільки з баками з якісної нержавіючої сталі (тут сталевий бак, емальований). У нас останнім часом почастішали стрибки напруги у мережі, тепер переживаю за блок електронного керування. А стабілізатор на 2000 Вт задоволення дуже недешеве. |
Модификації Gorenje GBF 80 SMV9
Ціни на Gorenje GBF 80 SMV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBF 50 SMV9 | від 7 868 грн. | 98 пропозицій | ||
Gorenje GBF 80 SMV9 | від 8 680 грн. | 99 пропозицій | ||
Gorenje GBF 100 SMV9 | від 9 080 грн. | 78 пропозицій | ||
Gorenje GBF 120 SMV9 | від 9 899 грн. | 79 пропозицій | ||
Gorenje GBF 150 SMV9 | від 10 594 грн. | 67 пропозицій |