Powerbank Gelius Pro RDM 10000 (GP-PB10263)
Фото 7 |
Gelius Pro RDM 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Pro RDM 10000
Усі ціни 6 →Gelius Pro RDM GP-PB10263 10000mAh Black | 699 грн. |
Powerbank Gelius Pro RDM GP-PB10263 10000mAh 10W Black | 339 грн. |
Gelius Pro RDM GP-PB10263 10000mAh Black (00000087397) 87397 | 349 грн. |
Gelius Pro RDM GP-PB10263 10000mAh Black | 402 грн. |
Універсальна мобільна батарея Gelius Pro RDM GP-PB10263 10000mAh Black | 499 грн. |
Gelius Pro RDM GP-PB10263 10000mAh Black (87397) ProRDMGP-PB1026310000mAhB | 349 грн. |
Модификації Gelius Pro RDM 10000
Ціни на Gelius Pro RDM 10000 |
---|---|---|---|---|
Gelius Pro RDM 10000 | від 339 грн. | 6 пропозицій | ||
Gelius Pro RDM 20000 | від 589 грн. | 9 пропозицій |