Powerbank Gelius Lightstone 30000 (GP-PB300)
Gelius Lightstone 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Lightstone 30000
Усі ціни 12 →Gelius Lightstone GP-PB300 30000mAh Green | 1 499 грн. |
Аккумуляторная батарея Gelius Lightstone GP-PB300 30000mAh QC+PD (22.5W) G | 1 513 грн. |
Батарея універсальна Gelius Lightstone GP-PB300 30000mAh QC+PD (22.5W) Gre | 1 399 грн. |
Gelius Батарея універсальна Gelius Lightstone GP-PB300 30000mAh QC+PD (22. | 1 399 грн. |
Gelius Lightstone GP-PB300 30000mAh Green 90465 | 1 999 грн. |
ще 7 пропозицій