Кавоварка GERLACH GL 4411 нержавіюча сталь
Фото 6 |
GERLACH GL 4411 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GERLACH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GERLACH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GERLACH GL 4411 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Кавоварка GERLACH GL 4411 | 1 674 грн. |
Кавоварка Gerlach Gl 4411 | 1 685 грн. |
Кавоварка Gerlach GL 4411 | 1 678 грн. |
Кавоварка краплинна Gerlach GL-4411 900 Вт | 2 428 грн. |
Кавоварка Gerlach GL 4411 для меленої кави 900Вт 1.5л сенсорне керування Ч | 2 691 грн. |
Кавоварка Gerlach GL 4411 | 2 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →