Кавоварка Philips Daily Collection HD7459/20 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Philips Daily Collection HD7459/20 |
|
Практична фільтраційна кавоварка з зручним скляним глечиком-кавником, і системою його підігріву. Обладнана простою і інтуїтивно зрозумілою електронною системою керування з вбудованим таймером. Розрахована на роботу тільки з меленою кавою, причому найкращі результати виходять при використанні помелу конічних, або жорнових кавомолок, що забезпечують однорідність розміру частинок.
Заварюваний в цій машині напій являє собою автентичну каву американо (саме такий принцип приготування отримав найбільше поширення в Південній і Північній Америці). Процес екстракції в кавоварці Philips HD 7459 відбувається при атмосферному тиску і температурі, близькій до 85-90 °C. Гаряча вода у вигляді крапель фільтрується через шар меленої кави, який завантажується в одноразовий паперовий фільтр (тип 1х4, або №4, не входить в комплект).
Міцність і тонізуюча здатність приготовленого напою залежить від сорту зерен і дисперсності помелу. Регулювати інтенсивність смаку також можна шляхом зміни кількості завантаження меленої кави. Об'єму штатного резервуара для води (1.2 л) достатньо для приготування від 6 до 12 порцій кави. Спеціальна насадка Aroma Twister всередині кавника перемішує кава, забезпечуючи однаковий смак напою від першої до останньої чашки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Daily Collection HD7459/20 нержавіюча сталь
Усі ціни 50 →Кавоварка Philips Daily Collection HD7459/20 | 2 299 грн. |
Philips Philips HD7459/20 | 2 299 грн. |
Philips Daily Collection Кавоварка HD7459/20 | 2 299 грн. |
Капельная кофеварка Philips Daily Collection HD7459/20 | 2 306 грн. |
Крапельна кавоварка Philips HD7459/20 | 2 117 грн. |
0 0 0 4 |
Краплинні кавоварки, що працюють за принципом фільтрації, це один з найпоширеніших і недорогих варіантів. Тому коли ми з колегами вирішив придбати на роботу апарат для варіння кави, ця модель здалася нам найбільш підходящою і цілком доступною за вартістю. У кімнаті нас п'ятеро і завдяки великій ємності резервуару, яка дорівнює 1200 мл, ця кавоварка здатна приготувати каву відразу на всіх. Воду вона гріє швидко і весь процес від завантаження кави до отримання ароматного напою, багато часу не займає. Якість напою, звичайно, більше залежить від зерен, ніж від машини, але якщо купити нормальне зерно і зробити свіжий помел (та ми й кавомолку купили), то машина не підкачає. Працювати з нею досить просто і легко, рівень води контролюється за візуальним індикатором, спеціальна система "крапля-стоп" не дає темним плямам бруднити як саму кавоварку, так і посуд, а система підігріву вже готової кави в глеку не дозволяє зіткнутися з ситуацією, коли через зайнятість доводиться задовольнятися холодним напоєм. Від підставки з підігрівом у захваті абсолютно все. Чиститься та миється апарат дуже легко. Фільтри взагалі одне рукою можна міняти. Таймер, як і годинник, мало використовуємо, т.к. робота диктує свій графік. Дуже тонкий метал корпусу та тонкуватий пластик кришки глечика-приймача. Останній момент трохи напружує, т.к. зламати кришку можна легко і багато сил для цього прикладати не доведеться. |
Представник лінійки Daily Collection успішного голландського виробника належить до категорії недорогих крапельних кавоварок. Модель, як і Philips HD 7457, користується великою популярністю у покупців завдяки своїй ціновій доступності, але водночас пропонує користувачам додатковий функціонал.
Просто смачний напій, що бадьорить
Philips HD 7459 оснащена 1,2-літровим скляним кавником з подвійною шкалою, на якій зазначено кількість чашок кави (від 2 до 15 штук). На заварювання максимального об'єму напою буде потрібно близько 15 хвилин. При цьому модель досить компактна і не займає багато місця.
Після приготування автоматично включається нагрівальна пластина, яка буде підтримувати кави теплим. Плюс в тому, що пам'ятати про виключення кавоварки не потрібно: через 30 хвилин підігрів автоматично відключається в цілях безпеки та економії електроенергії.
Також передбачена додаткова шкала для ємності чистої води і протикраплинна система«крапля-стоп»). Клапан останньої, на думку деяких користувачів, досить крихкий і легко виходить з ладу при необережному поводженні.
Таймер із зручною налаштуванням
Корисною функцією Philips HD 7459 може стати відстрочка старту приготування. За допомогою дисплея і кнопок спочатку потрібно виставити поточний час, а потім налаштувати таймер для початку роботи кавоварки. Так, ввечері можна додати мелених зерен і наповнити резервуар потрібною кількістю води, а вранці відразу насолодитися бадьорим напоєм.
Перевірений вибір для шанувальників кави
Недоліком Philips HD 7459 можна назвати відсутність можливості використовувати прилад відразу з коробки. В комплекті немає фільтрів, які доведеться докупити окремо. Виробник рекомендує використовувати паперові витратні матеріали типорозміру 1×4, але також можна придбати багаторазовий аналог з нейлону.
Загалом, ця модель компанії Philips вважається перевіреним вибором в бюджетному сегменті, який дасть змогу готувати якісний американо протягом тривалого періоду часу. Таймер дисплей кавоварки додадуть зручності в експлуатації, тому доплата за них виглядає доцільною.
- Автоматичне вимкнення