Прасувальна дошка Gimi Classic (GM08854)
Gimi Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Classic
Усі ціни 11 →Гладильная доска Gimi Classic Gerbera (161178) (928442) 928442 | 1 630 грн. |
Прасувальна дошка Gimi Classic Gerbera (161178) (928442) 928442 | 1 719 грн. |
Gimi Прасувальна дошка Gimi Classic Gerbera (161178) (928442) 928442 | 1 719 грн. |
Дошка для прасування Gimi Classic Gerbera (161178) 928442 | 1 547 грн. |
Дошка для прасування Gimi Classic Gerbera (161178) 928442 | 1 547 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →