Прасувальна дошка Dogrular Lamess
Фото 5 |
Dogrular Lamess |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular Lamess
Dogrular 15015-12 LAMESS цільнометал/з перфорацією з3*110 см 15015-12LAMES | 1 199 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular LAMESS з додатковим чохлом 33 x 110 см (15015-1 | 1 299 грн. |
Дошка для прасування 33*110 см Dogrular LAMESS (15015-12) | 1 499 грн. |
Дошка прасувальна Dogrular Lamess 110х33 см (15015-12) | 1 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →