Сумка дорожня Gimi Tris New
Фото 8 |
Gimi Tris New |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Tris New
Усі ціни 62 →Сумка-візок Gimi Tris Green (168424) 929084 | 4 254 грн. |
Сумка-візок Gimi Tris 52 Grey (168414) | 3 700 грн. |
Сумка-тележка Gimi Tris 52 Grey (168414) | 3 700 грн. |
Сумка-тележка Gimi Tris 52 Green (168423) 929084 | 3 699 грн. |
Сумка-візок Gimi Tris Green (168424) 929084 | 3 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →