Сумка дорожня Gimi Easy 40
Фото 4 |
Gimi Easy 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Easy 40
Усі ціни 85 →Сумка-візок Gimi Easy 40 -червона 929074 | 2 069 грн. |
Сумка-візок Gimi Easy 40 Red (168418) | 1 799 грн. |
Сумка-тележка Gimi Easy 40 Red (168418) | 1 799 грн. |
Сумка-візок Gimi Easy 40 Red (168418) | 1 799 грн. |
Сумка-тележка Gimi Easy 40 Black (168432) 929076 | 1 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →