Шабельна пила Grand PS-12Li
Фото 9 |
Grand PS-12Li |
|
Компактна та легка акумуляторна ножівка, призначена для використання у домашній майстерні чи саду. Незважаючи на невеликі розміри, може різати дошки та гілки до 65 мм у поперечнику. Під час роботи пилка здійснює до 3000 ход/хв з амплітудою 15 мм. Завдяки швидкозатискному патрону, яким оснащена шабельна пилка Grand PS-12Li, пиляльні полотна можна міняти без використання ключа. Під патроном у корпус вбудований світлодіод, який освітлює робочу зону. До пилки додається пластиковий кейс. У ньому, крім самого інструменту, знаходяться два акумулятори (ємністю по 2 Агод), зарядний пристрій до них і дві пилки (з великими зубами для пиляння деревини, з дрібними для роботи по металу).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand PS-12Li
Пила шабельна Grand ПС - 12 Li | 2 669 грн. |
Шабельна пила Grand ПС-12LI | 2 421 грн. |
Шабельна акумуляторна пилка Grand ПС-12 Li (в кейсі) 2 акумулятори, підсві | 2 597 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Grand ПС12Li (12 вольтів,2 акумулятора) | 2 542 грн. |