Портативна колонка Gravastar Venus
Відео 31Фото 13 |
Gravastar Venus |
|
Ефектна настільна акустична система з оригінальним дизайном у стилі Sci-Fi, бездротовим bluetooth-підключенням, вбудованим акумулятором та світлодіодним RGB-підсвічуванням. Продовжує лінійку колонок Gravastar з космічними назвами і дизайном, що запам'ятовується. Напівсферичний корпус оснащений трьома ніжками, які не тільки забезпечують стійкість, а й поглинають вібрацію. Як основний матеріал використаний цинковий сплав, тому пристрій не тільки легкий, а й міцний, а його випадкове падіння не призведе до поломок.
Водостійка конструкція дозволяє брати колонку до басейну або на пляж, не турбуючись про пошкодження водою. Космічний дизайн корпусу доповнений шістьма RGB-світлодіодами. Незважаючи на компактні розміри, акустична система Gravastar Venus видає яскраве насичене звучання та здатна наповнити музикою приміщення площею до 20 кв. Усередині встановлений 1.75-дюймовий активний випромінювач, що забезпечує якісне звучання всього звукового діапазону, в якому однаково добре звучить ритм-секція і вокал. За потреби можна за технологією TWS об'єднати дві колонки в одну стереосистему, яка створюватиме об'ємне звучання. Вбудований акумулятор ємністю 1500 мАгод забезпечує влаштуванню непогану автономність (до 10 годин без підзарядки). Для повного заряджання батареї через порт USB-C достатньо двох годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gravastar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gravastar.
Купити Gravastar Venus
Усі ціни 92 →Портативна акустика GravaStar Venus Sci-fi Black (GSG2BLK) | 3 179 грн. |
Акустична система GravaStar Venus Sci-fi Black (gsg2blk) gsg2blk | 3 334 грн. |
Портативная акустическая система GravaStar Venus Sci-fi Black (gsg2blk) | 3 429 грн. |
Акустика Gravastar BT VENUS Aurora Green | 3 628 грн. |
Акустическая система GravaStar Venus Sci-fi Black (gsg2blk) gsg2blk | 3 174 грн. |