Теплова гармата Grunfeld GG-C15/3
Очікується у продажу 8 533 грн. Джерело живлення: електрична; Макс. теплова потужність (кВт): 15; Напруга живлення: 3ф (400 В); Нагрівальний елемент: ТЕН; Регулювання потужності: Регулировка мощности: ступінчасте; термостат; вентиляція без обігріву; захист від перегрівання; Регулювання кута нахилу; Вага (кг): 22; |
Grunfeld GG-C15/3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunfeld 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunfeld.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grunfeld GG-C15/3
Ціни на Grunfeld GG-C15/3 |
---|---|---|---|---|
Grunfeld GG-C-3/1 | від 2 432 грн. | 5 пропозицій | ||
Grunfeld GG-C-5/3 | від 3 322 грн. | 5 пропозицій | ||
Grunfeld GG-C-9/3 | від 5 341 грн. | 5 пропозицій |