Теплова гармата Ballu BHP-P-9
Відео 4Фото 2 |
Ballu BHP-P-9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ballu BHP-P-9
Ціни на Ballu BHP-P-9 |
---|---|---|---|---|
Ballu BHP-P-3 | від 2 664 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu BHP-P-5 | від 3 329 грн. | 8 пропозицій | ||
Ballu BHP-P-6 | від 6 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu BHP-P-9 | від 7 548 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →