Карта пам'яті GTL microSD class 10 UHS-I + SD adapter 32 ГБ (GTL-32-MICRO)
GTL microSDHC class 10 UHS-I 32GB + SD adapter |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTL microSD class 10 UHS-I + SD adapter 32 ГБ
Карта пам'яті GTL 32GB microSDHC class 10 UHS-1 (GTL-32-Micro) | 281 грн. |
Карта пам'яті microSDHC, 32Gb, Class10 UHS-1, GTL M3, адаптер SD (GTL-32-M | 160 грн. |
Карта пам'яті microSDHC, 32Gb, Class10 UHS-1, GTL M3, SD адаптер (GTL-32-M | 164 грн. |
Модификації GTL microSD class 10 UHS-I + SD adapter
Ціни на GTL microSD class 10 UHS-I + SD adapter |
---|---|---|---|---|
GTL microSD class 10 UHS-I + SD adapter 32 ГБ | від 160 грн. | 3 пропозиції | ||
GTL microSD class 10 UHS-I + SD adapter 64 ГБ | від 250 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →